fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
ПОШУК В НОВИНАХ
НОВИНИ
1 2 3
03-12-2018   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Закарпаття
Сильна і талановита — краща студентка Закарпаття

29 листопада відбувся Закарпатський регіональний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України», організований Закарпатською Студреспублікою. З-поміж 10 учасників/ць журі обрало переможницю. Нею стала Лілія Манзулич. Дівчина переконливо висловилася, чому, на її погляд, потрібно бути сильною.

Докладніше...
04-12-2017   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Закарпаття
15-річна студентка стала кращою на Закарпатті

В останній день осені в ужгородському клубі «Фантом» обирали «Кращого студента Закарпаття-2017». Тут Студреспубліка проводила фінальну частину щорічного регіонального етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України». За титул боролися 8 претендентів, перемогу здобула першокурсниця Анастасія Ковалів.

Докладніше...
27-11-2017   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Закарпаття
Закарпаття в очікуванні головного студентського змагання осені

«Кращий студент Закарпаття-2017», регіональний етап відповідної всеукраїнської конкурсної програми, пройде 30 листопада в Ужгороді, у клубі «Фантом». Змагатися за звання найкращого будуть 9 претендентів. Не пропустіть неймовірне дійство! [+ відео]

Докладніше...
30-05-2017   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Закарпаття
Фестиваль кольорів від Закарпатської Студреспубліки

Найбільш кольорова подія весни на Закарпатті – Холі-фест, що проходив на Народній площі, зібрав 28 травня довкола себе студентів, абітурієнтів, батьків із малечею та школярів. Це було щось!

Докладніше...
29-11-2016   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Закарпаття
«Кращим студентом Закарпаття» став… майбутній Міністр культури

Регіональні етапи конкурсу «Кращий студент України» між талановитими спудеями проводиться щорічно. Цьогоріч на Закарпатському КСУ переміг студент із Тячівщини Віталій Горбей.

Докладніше...
04-07-2016   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Закарпаття
Закарпаття студреспублікує

5-8 липня на туристичній базі «Скалка» (с. Кам’яниця, Ужгородський р-н) відбудеться головна подія літа – Закарпатська Студреспубліка. Тема: «Позитивні сценарії модернізації Закарпаття: роль громад і молоді». Реєструйтесь онлайн і долучайтесь!

Докладніше...
03-12-2015   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Закарпаття
Креатив, талант і працьовитість перемогли у Закарпатському КСУ

Черговий, цього разу Закарпатський регіональний етап «Кращого студента України» відбувся. Конкурс пройшов у веселій та неординарній обстановці. Перемогу здобула авторка чудового пластилінового кліпу, студентка Коледжу мистецтв Владислава Мазур [+ відео].

Докладніше...
08-07-2015   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Закарпаття
Як завжди на високому рівні – це Закарпатська Студреспубліка

З 2 по 5 липня на турбазі «Скалка» в с. Кам’яниця Закарпатської області пройшов регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка» — 4-денний мульти-фестиваль, окрема країна, що живе за своїми правилами, має свою територію, мера, магістрат, конституцію, суд, валюту тощо. А закарпатські суб-фести - чи не найяскравіші з усіх! [+ відео, аудіо].

Докладніше...
27-11-2014   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Закарпаття
От і стало відоме ім’я переможця Закарпатського КСУ

Традиційний конкурс «Кращий студент України» від Студреспубліки також відбувся і на Закарпатті, вже вшосте. За звання найкращого цьогоріч змагалися 9 учасників, які представляли 6 навчальних закладів. Перемогу отримала Марія Туряниця – студентка Ужгородського національного університету.

Докладніше...
26-11-2014   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Закарпаття
Завтра в Ужгороді визначать «Кращого студента Закарпаття»

Вже завтра, 27 листопада, на Закарпатті визначатимуть «Кращого студента-2014». Конкурс відбудеться у рамках програми «Кращий студент України» і стане відбірковим етапом до всеукраїнського змагання.

Докладніше...
14-07-2014   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Закарпаття
Якою насправді була Закарпатська Студреспубліка–2014

Закарпатська Студреспубліка, яка проходила з 8 по 11 липня 2014р. – це найбільший мульти-фестиваль молоді в цьому мальовничому краї. Захід, на якому кожний знайде ту подію, яка відповідає саме його вподобанням. Впродовж 4-х днів студенти Закарпаття мали змогу не тільки розважитись, але й узяти участь в інтелектуальних суперечках і дискусіях.

Докладніше...
09-07-2014   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Закарпаття
Студреспубліка зазвучала по-новому!

Завдяки студреспубліканцям із Закарпаття гімн Студреспубліки отримав нове, сучасне звучання. Талановита команда з м. Мукачева у складі діджея, аранжувальника та співака створила запальний ремікс усім відомого хіта [+ музика].

Докладніше...
08-07-2014   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Закарпаття
Два народні депутати стали експертами ОДГ на Закарпатті

Ось і закінчився І день ОДГ. 7 липня видалося насиченим і продуктивним. Учасники відвідали 5 сесій. Кожна з сесій принесла учаснику відповідну кількість балів. Гру відвідали народні депутати України Сергій Мошак і Валерій Пацкан.

Докладніше...
07-07-2014   Новини Cтудреспубліки  /  Закарпаття
Закарпатська Студреспубліка-2014 розпочалася з ОДГ

Найкрутіший мульти-фестиваль всієї України Студреспубліка-2014 продовжується і на Закарпатті. Окрім веселощів та драйву, це свято інтелекту та творчості.

Докладніше...
19-02-2014   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Закарпаття
Валентинна Студреспубліка

Його святкували… Не дивлячись на ситуацію в країні, на погоду чи інші несприятливі фактори. День закоханих… Ми вирішили подарувати людям трохи ніжності та тепла в цей дощовий лютневий день (у нашому віддаленому Ужгороді він був саме таким), але важливим був сам настрій, тому, гадаю, свято вдалось.

Докладніше...